NOWA INWESTYCJA

Domy Jednorodzinne Czechówka

Domy zrealizowane według projektu „Dom w arletach” o powierzchni 160 m2 to interesująca propozycja niedużych domów z jednostanowiskowym garażem. Wnętrze oferuje wygodny program użytkowy a kompozycja elewacji zapewnia atrakcyjny wygląd.

Nowoczesny charakter podkreślono odpowiednim doborem materiałów wykończeniowych oraz detalami. Walory dekoracyjne wnętrza prezentowanego domu podnoszą odpowiednio rozmieszczone przeszklenia, w salonie przewidziano szerokie drzwi tarasowe z przesuwnym systemem otwierania, który oszczędza miejsce, zwiększając możliwości aranżacyjne wnętrza. Strefa rodzinnego relaksu mieści wygodny zestaw mebli wypoczynkowych. W centrum części dziennej znajduje się jadalnia, a w jej bezpośrednim sąsiedztwie ustawna i dobrze doświetlona kuchnia.

W projekcie uwzględniono możliwość montażu wysokiej zabudowy, a odpowiednie warunki do przechowywania zapasów spożywczych oferuje przyległa do kuchni spiżarnia. W optymalny sposób zagospodarowano przestrzeń holu, w którym przewidziano miejsce na pojemne szafy, pomieszczą one ubrania, a także domowe sprzęty, ułatwiając tym samym utrzymanie porządku w domu.

Na parterze prezentowanego projektu mieści się także sypialnia z wyjściem na taras, w której komfortowo przenocujemy gości lub zorganizujemy pokój do pracy. Na parterze nie mogło zabraknąć również łazienki z prysznicem, znajduje się ona w pobliżu wiatrołapu. Poddasze to wygodna i funkcjonalna strefa nocna domu. Mieszczą się tutaj cztery prywatne pokoje domowników. Wśród nich a sypialnia rodziców wyposażona w garderobę. Na osi schodów zlokalizowano naturalnie doświetloną łazienkę.

RZUT

PARTER

RZUT

PIĘTRO

ZOBACZ WIZUALIZACJE

ZDJĘCIA

ZOBACZ, DLACZEGO WARTO

Relaksuj się
w otoczeniu zieleni

Kameralna inwestycja składająca się z czterech domów jednorodzinnych zlokalizowana jest w cichej i zielonej gminie Siepraw - w miejscowości Czechówka przy ulicy Spokojnej. Dojazd drogą asfaltową powiatową, a następnie utwardzoną droga gminną do ogrodzonych działek o powierzchni ok. 11 ar.

Domy mają dostęp do mediów - prąd, gaz woda oraz kanalizacja. Świetna lokalizacja to jeden z wielu jej atutów. Ciche i spokojne miejsce w otoczeniu zieleni z bardzo dobrym dojazdem, z bogatym zapleczem usługowym.

W najbliższym otoczeniu znajdują się szkoła podstawowa (700 m), supermarket (1000 m), apteka, bistro, pizzeria, bank, stacja paliw oraz stacja narciarska Siepraw Ski (1500 m). Bezpośrednio przy ul. Spokojnej znajduje się przystanek autobusowy linii A16 z którego autobusy jadą do Wieliczki lub Myślenic.

Do Wieliczki, jak również Myślenic dojazd samochodem zajmuje ok. 15 min. Do Krakowa dojazd samochodem zajmuje ok. 30 min.

LOKALIZACJA

Zobacz jak dojechać

POSTAW NA BARDZO DOBRĄ JAKOŚĆ

STANDARD WYKOŃCZENIA

Działka i otoczenie

Budynek

Wykończenie

Instalacje

DODATKOWE USŁUGI

WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ"

NASZE DOMY WEWNĄTRZ

WIZUALIZACJE WNĘTRZ