NOWA INWESTYCJA

APARTAMENTY ZABAWA

Pierwszy etap inwestycji składa się z dwunastu budynków dwulokalowych, które zostały zaprojektowane w zabudowie szeregowej. Mieszkania znajdujące się na parterze oraz mieszkania narożne na piętrze posiadają własny ogródek, który stanowi dodatkową przestrzeń do użytku mieszkańców. Mieszkania na piętrze posiadają duży balkon. Ogród, balkon i przestronny salon są skierowane na południe, co zapewnia dostęp do naturalnego światła przez większą część dnia.
Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim podwyższonym (m.in. ściany wykończone gładzią gipsową, ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, kocioł gazowy dwufunkcyjny, wylewki anhydrytowe, gniazdka, włączniki, okno tarasowe przesuwne, światłowód, sterownik CO). Dodatkowo do każdego mieszkania zapewniamy zewnętrzne miejsce postojowe GRATIS.

ZOBACZ, DLACZEGO WARTO

Mieszkaj w DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI

Oferujemy w przedsprzedaży przestronne mieszkania, które znajdują się w malowniczej miejscowości Zabawa k/Wieliczki, przy ulicy Poddębowiec. Ta doskonała lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do licznych udogodnień, a jednocześnie gwarantuje spokój i ciszę. Mieszkania na parterze posiadają własny ogródek, który stanowi idealne miejsce do relaksu i odpoczynku.

W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek komunikacji miejskiej obsługiwanej przez linie 301 oraz W1, co umożliwia szybkie i wygodne poruszanie się po okolicy. Ponadto, sklep jest oddalony o zaledwie 10 minut spacerem. W odległości zaledwie 50 metrów od nieruchomości obecnie powstaje nowe przedszkole samorządowe, co czyni to miejsce idealnym dla rodzin z małymi dziećmi.

Okolica charakteryzuje się niską zabudową jednorodzinną oraz obfitością zieleni. To ciche i spokojne miejsce, które umożliwia odpoczynek po intensywnym dniu. Jednocześnie doskonałe skomunikowanie z Krakowem jest gwarantowane dzięki bliskości drogi krajowej DK 94 (w odległości 1,5 km) oraz węzła Podłęże autostrady A4 (5 km).

LOKALIZACJA

Zobacz jak dojechać

Wszędzie jest blisko

Przykładowe odległości

przystanek autobusowy
0,5 km
centrum handlowe Atut
3,3 km
autostrada A4 - węzeł Wieliczka
7,6 km
autostrada A4 - węzeł Podłęże
5,8 km
stacja PKP Wieliczka Rynek
4,3 km
obwodnica Wieliczki DK94
1,6 km
Kraków Bonarka
12,4 km
Kraków Centrum
19,0 km
strefa przemysłowa Brzegi
6,5 km
strefa przemysłowa Niepołomice
3,8 km

POSTAW NA BARDZO DOBRĄ JAKOŚĆ

STANDARD WYKOŃCZENIA

Działka i otoczenie

Budynek

Wykończenie

Instalacje

DODATKOWE USŁUGI

WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ"

NASZE MIESZKANIA WEWNĄTRZ

WIZUALIZACJE WNĘTRZ