DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

O FIRMIE

Free Form Bud to firma rodzinna założona w 2015 roku. Pomysł zrodził się, gdy szukaliśmy wygodnego i funkcjonalnego domu dla siebie. Ponieważ zdecydowaliśmy się na budowę postanowiliśmy wykorzystać zebrane przez nas doświadczenia i zaprojektowaliśmy pierwsze przyjazne osiedle domów jednorodzinnych.

Specjalizujemy się w kameralnych inwestycjach, w których kładziemy nacisk na dobre zagospodarowanie dostępnej powierzchni, funkcjonalność oraz sprawdzone rozwiązania. Nasze domy oraz mieszkania projektujemy i wykonujemy z dbałością o szczegóły, tak jakbyśmy sami mieli w nich zamieszkać. Zawsze zadajemy sobie pytanie – co dla naszych klientów będzie wygodne i praktyczne, ale również podążamy za zmieniającymi się trendami i staramy się wdrażać szereg nowoczesnych rozwiązań.

Nasze inwestycje zlokalizowane są na południu Krakowa, w Wieliczce i jej okolicy, ponieważ jest to obszar dobrze skomunikowany, bogaty w infrastrukturę handlową, oświatową i kulturalną. Wierzymy, że zarówno lokalizacja jak i nasze nieruchomości w pełni zadowolą naszych klientów i za naszym pośrednictwem znajdą oni swoje wymarzone lokum.

Dzięki zebranemu doświadczeniu zajmujemy się również pośrednictwem oraz doradztwem przy zakupie i sprzedaży działek, mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego jak również wtórnego.