SPRAWDŹ NASZE PROJEKTY

DOTYCHCZASOWE REALIZACJE

Apartamenty przy Kampusie

Etap II

W drugim etapie inwestycji przy ul. Deskura wykonano dwadzieścia dwa lokale w jedenastu budynkach w zabudowie szeregowej. Lokale znajdują się na parterze oraz na piętrze z poddaszem włącznie. Do każdego mieszkania na parterze przynależy ogródek, a mieszkania na piętrze mają dostępny duży balkon.
DCIM101MEDIADJI_0048.JPG

Apartamenty przy Kampusie

Etap I

Inwestycja składa się z dziewięciu budynków dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Na parterze znajdują się wygodne mieszkania o powierzchni 62-65 m2 z ogródkiem 50-130 m2. Piętro i poddasze to dwupoziomowe przestronne apartamenty o powierzchni 127-150 m2 z balkonem o pow. 6 m2. Do każdego lokalu przynależy miejsce postojowe.
wiz_01
Logo-1a
Inwestycja zlokalizowana W Swoszowicach, zaledwie 3 km od węzła Łagiewniki i 10 km od ścisłego centrum Krakowa. Niedaleka odległość obwodnicy sprawia, że w krótkim czasie można dojechać w dowolne miejsce w Krakowie. Mimo to okolica jest kameralna i spokojna, ukryta od ruchliwych ulic, pełna zieleni i ciszy.
fot-013
logo21
Nasze osiedle domów zlokalizowane jest w malowniczej okolicy z bogactwem zieleni i pięknym widokiem, gdzie można odetchnąć czystym powietrzem i odpocząć od zgiełku miasta. Miejscowość Dobranowice położona jest zaledwie 5 km od Wieliczki i 20 km od centrum Krakowa. W kilka minut można dojechać do Wieliczki, Dobczyc czy Gdowa, a w niecałe 30 minut do Krakowa.