NOWA INWESTYCJA
JUŻ W SPRZEDAŻY!

NOWA INWESTYCJA

Domy Jednorodzinne Czechówka

Domy zrealizowane według projektu „Dom w arletach” o powierzchni 160 m2 to interesująca propozycja niedużych domów z jednostanowiskowym garażem. Wnętrze oferuje wygodny program użytkowy a kompozycja elewacji zapewnia atrakcyjny wygląd.

Nowoczesny charakter podkreślono odpowiednim doborem materiałów wykończeniowych oraz detalami. Walory dekoracyjne wnętrza prezentowanego domu podnoszą odpowiednio rozmieszczone przeszklenia, w salonie przewidziano szerokie drzwi tarasowe z przesuwnym systemem otwierania, który oszczędza miejsce, zwiększając możliwości aranżacyjne wnętrza. Strefa rodzinnego relaksu mieści wygodny zestaw mebli wypoczynkowych. W centrum części dziennej znajduje się jadalnia, a w jej bezpośrednim sąsiedztwie ustawna i dobrze doświetlona kuchnia.

W projekcie uwzględniono możliwość montażu wysokiej zabudowy, a odpowiednie warunki do przechowywania zapasów spożywczych oferuje przyległa do kuchni spiżarnia. W optymalny sposób zagospodarowano przestrzeń holu, w którym przewidziano miejsce na pojemne szafy, pomieszczą one ubrania, a także domowe sprzęty, ułatwiając tym samym utrzymanie porządku w domu.

Na parterze prezentowanego projektu mieści się także sypialnia z wyjściem na taras, w której komfortowo przenocujemy gości lub zorganizujemy pokój do pracy. Na parterze nie mogło zabraknąć również łazienki z prysznicem, znajduje się ona w pobliżu wiatrołapu. Poddasze to wygodna i funkcjonalna strefa nocna domu. Mieszczą się tutaj cztery prywatne pokoje domowników. Wśród nich a sypialnia rodziców wyposażona w garderobę. Na osi schodów zlokalizowano naturalnie doświetloną łazienkę.

RZUT

PARTER

RZUT

PIĘTRO

ZOBACZ WIZUALIZACJE

ZDJĘCIA